• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/otacikoyu
Üyelik Girişi
Aidat Borcu Sorgulama
Otacı Köyü
Otacı Köyü Kan Bankası
Otacı Fm
Otacı Tv
Atatürk Köşesi
Etkinlik Takvimi
Site Haritası

Site Editörü: DÖNER, Karne Gününü Kutladı.

Otacı Köyü Web Sitesi Editörü: Hasan DÖNER, bir mesaj yayınlayarak 2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılını tamamlayan öğrenci ve öğretmenlerin karne gününü kutladı.

Site Editörü: DÖNER Mesajında şu ifadelere yer verdi: “2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılını tamamlayan öğrenci ve öğretmenlerin karne gününü kutladı.; Site Editörü: DÖNER “Ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi 2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılını tamamlamanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitim yuvalarımızda dönem boyunca çalışan, çabalayan ve başarılı bir eğitim dönemini daha geride bırakan tüm öğrencilerimizin karne gününü kutluyorum.
Cefakar öğretmenlerimizin emekleri ile fedakârlık, koşuşturma ve azim dolu çalışmalarının karşılığını alan evlatlarımızın karne heyecanına yürekten katılıyorum. Öğrencilerimizle birlikte aynı heyecanı yaşıyorum. Kıymetli evlatlarımızın başarısı, ülkemiz ve milletimiz için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağıdır. Öğretmenlik mesleğinin hem zihin hem de gönül işi olduğunun bilincinde olarak göstermiş oldukları gayret ve özveriyle geleceğimiz olan öğrencilerin yetişmesinde en büyük pay şüphesiz değerli öğretmenlerimize aittir. Bu kutsal sorumluluğunun farkında olarak görev yapan tüm değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyor, çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Bu vesile ile 2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılını başarıyla tamamlayarak karnelerine kavuşan tüm evlatlarımızı ve değerli ailelerini yürekten kutluyor; mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum.”

 

83 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam87
Toplam Ziyaret245328
Whatsapp Haber Hattı
Kabir Ziyareti

...::: OTACI KÖYÜ :::...

Yönetici

  

Takvim
K.Hamam Soğuksu Haber
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.88405.9076
Euro6.48426.5102