• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://twitter.com/otacikoyu
Üyelik Girişi
Aidat Borcu Sorgulama
Otacı Köyü
Otacı Köyü Kan Bankası
Otacı Fm
Otacı Tv
Atatürk Köşesi
Etkinlik Takvimi
Site Haritası

Coşkun ÜNAL


Coşkun ÜNAL,

1966 Kızılcahamam Akçakese köyünde doğdu. 

İlkokulu doğduğu köy olan Akçakese'de 4. sınıfa kadar okuyup, 4. ve 5. sınıfı Orhangazi İlköğretim Okulunda tamamladı. Ortaokulu ve liseyi; Kızılcahamam Lisesinde 1983 yılında bitirdi. Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümüne puanı yeterli olduğu halde hayat ve geçim şartları nedeniyle gidemedi. Kızılcahamam As-Koop Madensuyu'nda işçi olarak çalıştı. 
Kızılcahamam'lı bir genç olarak; Kızılcahamam'ı ve sorunlarını her zaman yakından tanıma fırsatı oldu.

1995 yılında Milliyetçi Hareket Partisi Kızılcahamam İlçe Sekreterliği, 1997 yılında Milliyetçi Hareket Partisi Kızılcahamam İlçe Başkanlığı, 18 Nisan 1999 Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden İl Genel Meclisi Üyesi seçildi.

Ticarete atıldı, Kızılcahamam'a ve Kızılcahamam'lıya istihdam yaratmak amacıyla şirketler kurarak, Ankara'da Kızılcahamam'lılara umut oldu. 

2002 yılında Kızılcahamam Belediyespor kulubünü profesyonel 3. lige çıkararak kulüp başkanlığı ile birlikte 4 yıl Kızılcahamam ismini bütün Türkiye'ye duyurdu. 

2004 yılı Yerel Seçimlerinde Belediye Başkan Adayı oldu ancak nasip olmadı. 2004 yılından 2009 yılına kadar işadamlığına devam etti. 

Kızılcahamam'a olan sevdası, hangi işi nerede yaparsa yapsın O'nu Kızılcahamam'dan uzaklaştırmadı. 

2009 Yerel Seçimlerinde tekrar Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı oldu. Halkın %51'ini aşkın bölümünün teveccühünü alarak "Kızılcahamam Belediye Başkanı" oldu. 

Cenab-ı Allah O'na Kızılcahamam'a hizmet etmek için yanıp tutuştuğu fırsatı verdi. Kendi deyimiyle artık O "Kızılcahamam'ın ve Kızılcahamam'lının Hizmetkarı"...

Coşkun ÜNAL, evli ve 4 çocuk babası.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret254301
Whatsapp Haber Hattı
Kabir Ziyareti

...::: OTACI KÖYÜ :::...

Yönetici

  

Takvim
K.Hamam Soğuksu Haber
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.79415.8173
Euro6.42226.4479